KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445109
nr 1444 5109
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 34x26cm, yttermått inklusive ram: 51x43cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:04:43
23/1 11:23:57
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona